Kurs Akademii PARP: „Design Thinking” – zaproszenie

17.08.2021
admin

Akademia PARP zaprasza przedsiębiorców, osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą oraz pracowników którzy chcieliby projektować produkty i usługi dostosowane do potrzeb klientów do udziału w bezpłatnym kursie online „Design Thinking”.

Design Thinking jest metodą, którą charakteryzuje tzw. myślenie projektowe, czyli twórcze rozwiązywanie problemów oraz poszukiwanie innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań. Metoda ta jest wykorzystywana głównie przez przedsiębiorstwa, które napotykają na swojej drodze różnego rodzaju problemy. Dzięki tej metodzie starają się je rozwiązać.

Design Thinking służy również pobudzaniu kreatywności przy tworzeniu nowych produktów i usług – dodatkowo rozwijając i usprawniając już istniejące. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu tej metody, możliwe jest dużo szybsze i sprawniejsze przekształcanie dobrych pomysłów w innowacyjny produkt lub usługę.

Kurs „Design thinking” zawiera podstawowe informacje na temat metody Design thinking, w tym: kiedy i dlaczego warto pracować tą metodą, z jakich etapów się składa proces projektowania metodą Design Thinking oraz jak zastosować tę metodę w praktyce.

Szczegółowe informacje o kursie.