Media społecznościowe w biznesie – bezpłatne kursy Akademii PARP

07.12.2020
admin

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w kursach o różnym poziomie zaawansowania, które mają na celu pomoc zrozumieć kursantom specyfikę mediów społecznościowych. Kurs na poziomie podstawowym (I stopnia) – Media społecznościowe w biznesie – jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przygodę z działaniami marketingowymi w obszarze social media.

Kurs „Media społecznościowe w biznesie – kurs zaawansowany” jest kontynuacją (uzupełnieniem) kursu z poziomu podstawowego (I stopnia) i został stworzony z myślą o osobach, które już dysponują wiedzą z kursu podstawowego oraz chcą umiejętnie wykorzystać potencjał portali społecznościowych w kontekście poprawy wizerunku i reklamy swojej firmy w Internecie.

Dzięki udziałowi w kursach dowiesz się m.in.: czym są media społecznościowe, jak je wykorzystać w sprzedaży usług/produktów, jak zbudować i utrzymać dobry wizerunek firmy, jak pozyskać nowych klientów dzięki sile social mediów.

Kursy są dostępne na platformie e-learningowej o dowolnej porze. Po ich ukończeniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.