Szkolenie on line “Prawne i administracyjne aspekty udziału w projektach programu HORYZONT 2020” – zaproszenie

10.12.2020
admin

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on line pt. “Prawne i administracyjne aspekty udziału w projektach programu HORYZONT 2020”, które odbędzie się 15 grudnia 2020 roku w godz. 10.00-11.00 on line.

Uczestnicy spotkania poznają najważniejsze zagadnienia prawne i administracyjne dotyczące uczestnictwa w projektach programu HORYZONT 2020, wynikające z zasad uczestnictwa, przepisów ogólnej umowy o grant oraz umowy konsorcyjnej. Szkolenie adresowane jest do wszystkich potencjalnych beneficjentów programu H2020, a także do osób realizujących projekty, jak również pracowników, którzy wspierają zespoły projektowe uczestniczące w programie H2020.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu platformy Webex, do obsługi której uczestnicy muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Bezpłatna aplikacja Webex Meetings jest do pobrania pod linkiem (https://www.webex.com/downloads.html).

Udział w szkoleniu należy zgłosić wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy (http://www.rpklublin.pl/1461) do dnia 14 grudnia 2020 roku.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami, w tym odnośnik, który umożliwi udział w spotkaniu.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają: